De Beestachtige avonturen van Ans en Frans van de Dierenambulance

Hoe vang je zeventig wilde katten in een grote, donkere villa? Hoe red je een hond die op de vlucht is voor vuurwerk? En wat kan er gebeuren als een poes een merel vangt? Dat weten Ans en Frans als geen ander. Deze onverschrokken dierenhelden rijden met hun dierenambulance door weer en wind, op weg om dieren te redden. Want:
Vogel, poes of hond
Aangereden, ongezond
Elk dier een tweede kans
Dankzij de dierenambulance
En komen ze er zelf even niet meer uit? Dan schakelen ze direct over naar Ikki en dokter Len, die je precies kunnen vertellen hoe je goed met dieren om gaat. Dus let goed op: Dan word ook jij een echte dierenheld!
De Beestachtige avonturen van Ans en Frans van de Dierenambulance is een co-productie van Theater A la Carte en Dierenbescherming Nederland / Kids for Animals. De voorstelling duurt ca. 40 minuten en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
Ans en Frans hebben ook een eigen website. Die vind je hier
Technische gegevens:
Duur: ca. 45 minuten
Eén keer spelen: € 600,=
Twee keer spelen op één dag en één locatie: € 900,=
Drie keer spelen op één dag en één locatie: € 1.200,=
Prijzen zijn exclusief reiskosten en BTW, (prijzen januari 2011, prijswijzigingen voorbehouden)
Maximale groepsgrootte: 150 kinderen
Speelvlak: 8 x 6 x 3 m
Verduistering: gewenst
Stroom: twee vrije groepen
Geen krachtstroom nodig
Scholen in Amsterdam kunnen betalen met hun Voucherbank budget
